| HybridTheory a întrebat:

Salut.o intrebare.cum dau pe facebook,sa nu poti da click pe poza mea de profil de exemplu pe timeline. Exemplificat: ma ai la prieteni dar nu merge sa faci poza mare,se vede mica, chiar daca nu mai pot primi like/comm.O seara placuta.

7 răspunsuri:
| Brâncuşi a răspuns:

Adică să îţi faci profilul privat, păi dăi la account settings---security şi caută pe acolo...

| HybridTheory explică (pentru Brâncuşi):

Da,privat.inclusiv prietenilor!

| Brâncuşi a răspuns (pentru HybridTheory):

Păi da, nu ţi-am explicat odată?

| HybridTheory explică (pentru Brâncuşi):

Pai si ce dau acolo mno? putin mai exact?

| EmmaShefferd a răspuns (pentru HybridTheory):

Daca vrei ca doar ptietenii tai sa aiba acces la profilul tau...trebie sa umbli aici sa bifezi privat https://www.facebook.com/settings/?tab=privacy&ref=mb

| Brâncuşi a răspuns (pentru HybridTheory):

Greu mai este frate cu engleza, nu?

| HybridTheory explică (pentru Brâncuşi):

Nu frate,nu e greu, dar imi prind urechile. Daca stii, si`mi zici e ok, daca nu, nu te mai da asa pe naspa ca nici tu nu stii.