| Robert993 a întrebat:

Peste 5 zile voi pleca in Italia cu compania Wizz Air.Am facut check-in-ul in urma cu 2 zile avand doar bagaj de mana. Intrebarea mea este, daca mai pot sa imi iau bagaj de cala si sa il platesc in aeroport? si daca se poate, cam cat m-ar costa..are in jur de 15 kg. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| LolaLollita a răspuns:

Teoretic, ar trebui sa poti. Eu am facut asa la Blue Air si m-a costat 20 de eurohappy

| Robert993 explică (pentru LolaLollita):

Se plateste la kilogram?

4 răspunsuri:
| LolaLollita a răspuns:

Nu... pana in 20 de kg era 20 de euro happy daca depasesti, platesti in plus.

| Robert993 explică (pentru LolaLollita):

Mersi mult!

| LolaLollita a răspuns (pentru Robert993):

Cu placerehappy