| BlackManJe a întrebat:

Stateam la pc, si dintr-o data mi s-a inchis. Apoi am incercat sa il aprind si nu se mai aprinde.

9 răspunsuri:
| Brâncuşi a răspuns:

Baiatul nu e explicit, mai de graba Prost nu stie sa fie mai amanuntit poate fii 10 probleme...Nu ai spus daca apesi pe buton se aprinde unitatea si displaiul nu merge sau alte amanunturi dar tu Dormii pe tine.Sigur din toate raspunsurile nu ti.a fost niciunul de ajutor.Esti praf!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se mai aprinde deloc? Sau se aprinde si se inchide iarasi peste putin timp?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Verifica ventilatorul sau vezi ca trebuie sa cazut vreo placa si sigur nu e de la windows

| BlackManJe explică:

Mai fratilor. Apes pe buton si nu se aprinde caluclatorul.

| monstrulet a răspuns (pentru BlackManJe):

Daca nici macar nu incearca sa aprinda(cateva secunde), e clar arsa sursa.

| ellaaaaaaa a răspuns:

Cel mai sigur ti s-a ars sursa. trebuie sa o schimbi

| HeZ a răspuns:

Ori sursa ori sigurantele.Mi s-a intamplat.

| andrei1108 a răspuns:

E de la windows

| andrei1108 a răspuns:

Dai funda?