| slkndyhgv a întrebat:

Deci astazi am fost la un baiat la bloc. Inaite sa ma duc eu 2 colegi de ai lui sau certat cu vecini ( habar n-am de ce thinking ). infine... cand sa ajung la el, iesea din bloc, cu unu dintre aia 2, am plecat pana undeva si m-am intors la el la bloc ( doar eu si el ). mi-a spus ca vecni o anuntat poliatia si ca e posibil sa vina. Cam intr-o ora a venit. ia cerut datele apoi l-a intrebat daca mai e cu cineva. a spus ca cu mine, m-a chemat si m-a intrebat daca am fost de fata cand sau certat astea cu vecini. Am spus ca nu. mi-a luat datele ( str. numele.) happy vecini au spus ca nu am fost acolo, ce vreau sa stiu. acum o sa vina politia acasa la mine? sad

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca ai spus ca n-ai fost de fata si la fel au spus si vecinii, atunci n-o sa te caute politia, n-ar avea nici un rost. De altfel, daca ar fi sa te asculte ca martor, te-ar chema la sediul politiei. Numai bine!

| andrei213 a răspuns:

Daca faci vreo tampenie da da daca erai geniu ziceai si uh la misto datele aleawinkingniste prieteni se urcau pe o uzina si venea politia si prieteni mei coborau pe o alta parte si politia fugea dupa ei si se ascundeau in tufisuri sau nu stiu pe unde si odata i-a prins pe 2 si le-a luat datele si au zis numai bazaconi pe acololaughing)stai linistit ca nu are ce sa ti se intamplewinking