| Cybertrust a întrebat:

Am cumparat de la cineva un hdd cu un windows instalat pe el si as vrea sa-l formatez complet sa-l pun in pc-ul meu.
Mentionez ca mai am un hdd in pc cu windows pe el si nu cred ca s-ar intelege prea bine 2 hdd-uri, ambele cu sisteme de operare pe ele. Daca stie cineva o metoda sa le fac sa lucreze impreuna sunt bucuros sa o aflu.

1 răspuns:
| John90 a răspuns:

Pai poti sa ramai pe aman2 hdd-uri cu windows dar trebuie sa pui din bios prioritate la ce hdd vrei tu sa il buteze primul ca sa porneasca cu ala dar mai simplu e sa ramai doar cu 1