| Adr1aNNN7 a întrebat:

Am nevoie de ajutor,am facut o prostie cred ca am sters un program cu care se poate auzi sunetul si acum nu imi mai merge sunetul la boxe sau casti ci doar un "bip" la unitate...ce sa fac, ajutorrr! Dau funda! pls help.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai sters programul atunci instaleaza altul. descarca de pe net unul, de exemplu de aici http://www.realtek.com.tw/downloads/ si instaleaza-l

| Adr1aNNN7 explică (pentru anonim_4396):

Huh gata! Imi lipsea High Definition Audio Codecs (Software). Merci.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Adr1aNNN7):

Cu placere!