| xVlaDuTz a întrebat:

Am niste probleme cu pc-ul. Din cand in cand mi se tot restarteaza. Imi se face ecranul albastru, imi scrie cu alb nu stiu ce dar nu apuc sa citesc ca se inchide. Si mi se inchide si hardisk-ul apoi se deschide din nou. Ce sa-i fac?

6 răspunsuri:
| adriangabor92 a răspuns:

Trebuie sa refaci windows-ul din nou deoarece iti este virusat calculatorul

| robertp1 a răspuns:

Fa poza la ecranul albastru, tine o camera foto la indemana. codul acela iti poate spune ce are calculatorul.

| AnutzaDragutza13 a răspuns:

Si eu sunt in aceeasi situatie! Nu stiu ce se intampla. cand aveam wind xp imi face asa. era de vina wind. dupa am bagat win 7 si nu-mi placea, am bagat iar xp si iar a inceput, acum am wind 8 si in face exact cum descrii tu! Nu stiu ce sa-i fac. Nu e prima data cam imi face probleme.

| mihaimihaitza12 a răspuns:

Asta mai patesc si eu cate odata. baga windows nou si sunt sigur ca o sa iti mearga. funda?

| xVlaDuTz explică (pentru mihaimihaitza12):

Am bagat windows dar degeaba

| mihaimihaitza12 a răspuns:

Http://www.eset.ro/antivirus/free-download.php ia de aici antivirus ca daca nu e de la windows inseamna ca ai virusi