| RobbyStefan1994 a întrebat:

Am o intrebare, daca faci foarte bine un lucru si depui pasiune, fara scoala ai putea sa te angajezi? Adica ma refer ca daca cineva sa zicem ca se pricepe foarte bine la calculatoare (fara sa invete la scoala) ar putea sa se angajeze mai tarziu undeva in domeniul calculatoarelor fara scoala/liceu?

3 răspunsuri:
| Xenya a răspuns:

In ziua de astazi nu te mai poti angaja fara studii.

| PuSstaNnw a răspuns:

Doar prin cunostinte(pile), adica cineva sa vb pentru el!

| HighDef a răspuns:

Daca te pricepi la un anumit lucru si depui munca poti oricand sa iti intemeiezi propria afacere, dar fara studii e destul de greu sa te angajezi happy