| raresu12 a întrebat:

am o intrebare despre facebook. cum faci ca sa vorbesti pe facebook?

Răspuns Câştigător
| Konata a răspuns:

Dupa ce te lochezi pe facebook, in dreapta hos ai o casuta numita Chat, apesi pe ea si iti va aparea toata lista de useri online care sunt notati cu o bulina verde. Cine nu are bulina verde inseamna ca nu e oline. Unde scrie Chat scrie si intr-o paranteza numarul de useri online. Ca sa inchizi casuta apesi iarasi pe cuvantul Chat.
Succes!

1 răspuns:
| JASMYNA88 a răspuns:

E casuta chat din dreapta. acolo iti apar toti prietenii, si care sunt online au bulina verde. dai click si tacatacatacalaughing