| Havoc a întrebat:

Am o mare problema care ma framanta de cateva zile incoace. Nu stiu ce se intampla la telefon dar cand dau la Wi-Fi sa ma connectez nu mai merge. Adica cauta adresa o cauta zice ca verifica ip de 10 ori si tot nu merge.Nu stiu ce sa mai fac am Samsung gio s5660 am dat sa revina la setarile din fabrica si tot nu merge.Este problema de la calculator am router TP-LINK precizez ca acum cateva luni in urma am stricat toate conexiunile la internet si din astea de atunci numai mi merge ce sa fac ca sa revin la conexiunile anterioare.Deci numai merge deloc sa ma conectez la internet prin telefon acasa doar in parc si la alte firme wifi acasa numai merge deloc va rog sfatuiti-ma ce sa fac numai stiu parca mor ca eu stateam zi de zi pe internet pe telefon akas. Acum ce fac cum sa fac sa revin la conexiunile anterioare adica setarile anterioare
Cel mai bun raspuns dau funda mersi

Răspuns Câştigător
| MeineHausafgaben a răspuns:

La multi li se intampla acest lucru. Cred ca a fost setata o setare ( scza-mi expresia) de a nu mai permite telefoanelor, laptopurilor ce au stick etc sa mai 'primeasca internet' adica geva de genul este parolat. sfatul meu este sa chemi un specialist de la firma de unde ti-ai luat internet. FUNDA?