| Doana_Danielconstantin_1999 a întrebat:

am o problema > De fiecare data cand dezistalez un program stiti iti intra pe pagian de explorer sau browserul pe care il folositi mi-e imi deschide pe mozila nu il am istalat si nu apare deloc in lista de programe istalate stiti unde il pot gasi sa il dezistalez sau il sterg definitiv

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai un malware in sistem.
Descarca https://www.malwarebytes.com/products/#for-technicians de aici, al 2-lea program.
Dupa descarci Bitdefender free sau total security pe 30 de zile, o scanare cu amandoua full si ai rezolvat.

| dnzzzzzzzzzzzzzzz a răspuns:

Intaleaza CCleaner ca sa stergi browserul cu toate fisierele, Adwcleaner daca ai probleme cu pagini de pariuri sau pagini cu tenta sxuala care ti se deschid automat cand apesi pe un link si o scanare cu un antivirus bun.Asta recomand