| AlexIonete a întrebat:

am o problema:ieri cand am aprins pc-ul s-au auzit niste beepuri scurte si dupa ce a intrat in windows pc-ul mergea sacadat rau si in task manager la Cpu si memorie era full si la hard-disk 0, refreshul se oprise(de la task manager. doar atat imi arata). Dupa ce m-am uitat in el, am observat ca nu are nimic defect. dar tot s-au auzit beepurile, 21 la numar si erau scurte. De la ce poate sa fie? VA ROG MULT SA MA AJUTATI. AM MARE NEVOIE DE EL IN VACANTA ASTA...

3 răspunsuri:
| AlexIonete explică:

Acu o saptamana l-am bagat... n-avea cum sa se strice asa rapid ca nu i-am facut nimic...

| SassyAgel a răspuns:

A facut un scurt-circiut..cheama pe cineva care sa iti verifice calculatorul, sa nu cumva sa ia foc

| AlexIonete explică (pentru SassyAgel):

Imi este rusine de raspunsul tau laughing cum naiba poti sa spui asa ceva? calculatorul functioneaza perfect cand intra in dextop dar se aud beep-urile alea de la BIOS... daca stii ce e ala... nu are nici o legatura cu scurtcircuitul laughing