| Gicone a întrebat:

Am o problema tehnica la calculator. Am bagat un CD in calculator cu un joc cu masini. S-a auzit un zgomot ciudat, ca si cum a sughitat calculatorul si acum nu mai pot lua CD-ul inapoi. A ramas bolcat acolo. Beculetul nu se aprinde si cand apas pe buton nu se intampla nimic. Ce pot sa fac? Ofer funda!

Răspuns Câştigător
| Crissi_1538 a răspuns:

Ascultama bine ca asistent It iti spun sa il scoti din priza.motivele din cauza careia s-a blocat sunt nenumarate.lasa-l 10 min scos din priza iar dupa aceea dai refresh de 5 ori consecutiv! funda?

2 răspunsuri:
| ταξιδιώτης a răspuns:

S-a blocat, daca ai calculatorul in garantie nu-l poti desface, daca nu cineva care se pricepe il poate desface, recupera cd-ul (daca nu s-a spart)

| membrugirl2010 a răspuns:

Asa mi s-a intamplat sh mie. Mie mi se sparsese in unitatea centrala.
funda?