| CaPoNe95 a întrebat:

am si eu o intrebare la care vreau sa imi raspundeti daca stiti.Scriu mesaje in chat la facebook si cand primesc raspuns mai primesc din cand in cand pe telefon,cu toate ca eu nu am facebook pe telefon si nici internetul activat,daca as raspunde prin intermediul telefonului la mesajele primite pe facebook oare ma va taxa cumva? sunt pe abonament si nu vreau sa fac costuri suplimentare! Multumesc, dau funda!

2 răspunsuri:
| andreirapid a răspuns:

Daca ai Nokia Lumia serviciul e gratis(asta stiu). Deci, ce telefon ai?

| CaPoNe95 explică (pentru andreirapid):

Nu am Nokia lumnia, am un Motorola ex 115