| nelyly a întrebat:

Am trecut in clasa a 9.Am intrat la profil Uman. Am primit ocazia de a ma trasnfera la Mate-Info sau Bio-Chimie. De la Uman nu pot sa fac ceea ce vreau eu. Haide-ti sa va zic ce fel sunt eu,ca sa va dati seama. Sunt un baiat care vrea sa se foloseasca se propiile puteri. Adica ca si masa musculara.Fac sala de ceva timp,si de la un timp,am observat ca imi plac senzatiile tari,sporturile extreme,care iti pot aduce moartea big grin.Vreau sa fac ceva care imi place,vreau sa fac ceva... ceva, nu stiu cum...sa stiu ca oricand se poate intampla ceva care sa ma puna in pericol,sa fiu mereu in primejdie. Spre exemplu, motociclismul.Imi place deoarece oricand iti poate aparea ceva in fata,si mereu esti expus cu corpul contactului in caz de accident. Vrea sa ma duc in Armata,Jandarmerie,Bodyguard. Sa fiu musculos si sa lucrez intr-un domeniu in care sa am pot folosi de ei. Poate ca o sa zice-ti ca sunt nebun,dar asta sunt eu. happy Deci,ceea ce vreau eu sa fac,pot sa fac si cu profil Uman,sau sa ma transfer? Si daca da,in afara de ceea ce am spus eu ca vreau sa fac,daca mai stiti ceva,spune-ti happy. Rog seriozotate. Funda celui care ma va face sa inteleg cel mai bine ce am de facut. Promit. happy Astept sfaturi, pareri.

1 răspuns: