| Gmcc a întrebat:

Am un antivirus (avast) si astazi mi-a expirat! Faza e ca acum cateva luni a mai expirat si l-am dezistalat l-am instalat din nou si acum a expirat! Vreau sa fac aceiasi "smecherie" si acum doar ca nu mai merge! Exista vreo metoda?

5 răspunsuri:
| Paprik a răspuns:

Degeaba il dezinstalezi, iti ramane in registrii tongue.Cauta un crack sau un serial ceva pentru avast sau un registry cleaner bun.

| mixxjim a răspuns:

Avastul are o versiune gratuita pentru utilizatorii casnici, adica astia cu calculator acasa, nu firme. ce spunea de Register inseamna sa te inregistrezi, adica sa-ti faci cont ce inseamna adresa de email si o parola, atat si il ai valabil 1 an de zile. peste un an bagi iar aceeasi adresa de email si parola si iti da in continuare pentru inca un an, nu trebuie sa platesti nimic. probabil tu ai descarcat vreo versiune care trebuie platita, ia-o pe cea la care scrie Free ca este suficienta si foarte buna si nu o s amai ai problema asta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, exista! Si eu am avast! Cauti in anti-virus pe-acolo Register si iti bagi: Numele, Prenumele, Email. Si iti baga o licenta valabila 365 de zile. Asa faci in fiecare an. Funda?

| Gmcc explică (pentru anonim_4396):

Daca mi-ai spune mai exact unde gasesc Register!

| ICEbalI a răspuns:

Incearca mai bine Kaspersky Total Security
baftahappy