| EmilLyWilliamS a întrebat:

am un necaz, parintii mei nu imi dau voie sa imi aduc prietenele acasa fiindca sunt cam obraznice se uit peste tot unde nu le cerbe oala, azi prietenele mele au venit sa ne uitam un film dar eu le-am spus ca sa nu vina fiindca parintii ma vor ocari dar ele am merse peste un timp a venit tata si m-a prins ca ele au venit la mine, el ia sunat mamei si i-a spus totul. ce sa fac in acest caz,, imi este atit de frica. Ajutati-ma va rog cit mai repede

Răspuns Câştigător
| oana2508 a răspuns:

In acest caz va trebui sa recunosti ca ai gresit si eu as zice sa le spui prietenelor late sa nu mai faca astfel de lucruri in casa altora, nu se pot numi prietene