| SmoKilla a întrebat:

as vrea sa stiu de ce ma doare capul de la mirosul de ceapa?

11 răspunsuri:
| Niiiicu a răspuns:

Nu cred ca este de la mirosul de ceapa,, poate ceapa declanseaza ceva

| BogdanVasc a răspuns:

Esti cepar poate.

| DeeaVonP a răspuns:

Este posibil sa fie o alergie, daca tu crezi ca te doare capul din cauza mirosului de ceapa, numai sta in preajma cepei, du-te la doctor, el iti poate spune ce se intampla. Aceasta durere de cap s-a intamplat recent sau este dintotdeauna?

| SmoKilla explică (pentru DeeaVonP):

Acum 3 luni

| DeeaVonP a răspuns (pentru SmoKilla):

Du-te la doctor!

| bybyu a răspuns:

Poate ai alergie cel mai idicat ar fi sa mergi la medic

| CristiPalidu a răspuns:

Esti ciudat rau laughing

| DeeaVonP a răspuns (pentru CristiPalidu):

De ce este ciudat daca are o alergie la mirosul de ceapa? Tu trebuie sa-i raspunzi la intrebare nu sa-l judeci!

| CristiPalidu a răspuns (pentru DeeaVonP):

O intrebare, cati ani ai?

| DeeaVonP a răspuns (pentru CristiPalidu):

14, de ce?

| VlaDtz99 a răspuns:

Pentru ca ai capul gol