| xLionel a întrebat:

Asi vrea si eu sa stiu care placa video este mai buna...
Placa video Sapphire AMD Radeon HD6450 2gb sau Placa video Gainward nVidia GeForce GT610 2gb pe 64 bit. Astept un raspuns, dau funda!

6 răspunsuri:
| PrEtTyAnGeL a răspuns:

Sapphire amd radeon hd6450 2gb eu o am de aproape2ani si merge ca la inceput

| ionutpop32 a răspuns:

Nvidia toate jocurile cer la cerinte sistem nVIDIA poti sa te convingi intra pe cerintedesistem.com dai pe cateva jocuri si vezi peste tot nVIDIA si amd.

| Popescu_Sorin_1997 a răspuns:

Nu stiu cum e nVIDIA dar eu am un sapphire de 1 gb de 1 si ceva si sunt foarte multumit de ea..merge super si are si un pret destul de bun