| TomaKa1900 a întrebat:

Daca am 14 ani pot sa virez bani cuiva? ( nu mai stiu sigur)
Si daca (sa zicem) ca am BRD in zona, ar putea sa vireze intr-un cont din Banca tranzilvania?

2 răspunsuri:
| addyy17 a răspuns:

Din cate stiu trebuie sa te duci cu buletinul ca sa virezi bani, nu stiu daca trebuie sa ai si minim 18 ani.

Iar pentru a doua intrebare, nu merge, fiecare banca vireaza banii in conturile bancii sale.

| Daria00 a răspuns:

Nu cred ca ai voie sa virezi bani daca nu esti major. Si nu ai cum sa virezi banii de la o banca la alta.