| Floryn_Florynel_1993 a întrebat:

Salut tpu.de cand mi-am instalat windows 7 pc-ul meu se cam blocheaza...am procesoru de 3200+2000 AMD, rami 2 gb ddr3 si placa video de 1024 nVIDIA gforce 210 ddr3.stie cineva de ce?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De 3200+2000 AMD a dracului exprimare... nu o percepwinking

| puscahoreangaion a răspuns:

Ntreg opt

| Gabi001 a răspuns:

DA cred ca trebuie sa ii dai un update la win ca si mie mi s-a intamplat la fel sau sa instalezi nVIDIA.

| Floryn_Florynel_1993 explică (pentru Gabi001):

Si cum ii dau update la win

| Gabi001 a răspuns (pentru Floryn_Florynel_1993):

Din control panel te duci Sistem and securiti si dupa windows update si dupa o sa-ti apara fereatra de unde o sai dai updaitul