| mihainet a întrebat:

Dintre Asus Transformer TF300TG-1E001A si Samsung galaxy tab 2 10.1 3g 16 gb ce ati alege? Care este mai buna?

9 răspunsuri:
| TheStory a răspuns:

Samsung galaxy tab 2 10.1

| MetalForever a răspuns:

Pai nu stiu, Asus stiu ca nu fac telefoane, si nu e asa in voga ca si Samsung.Asta ar fi un reper dupa care sa te orientezi.Intreaba un specialist..eu ti-as recomanda Samsungul, o cunostiinta are ceva tableta Samsung Galaxy Tab(nu stiu daca e 1 sau 2, nu am intrebat)-el personal este foarte multumit, la domeniul in care il foloseste(doar se joaca).Cel mai bine. testeaza-le pe amandoua si intreaba un specialist, desi, repet, tot nu stiu ca Asus sa faca de toate.Din punctul asta de vedere Samsung are un mare avantaj.Depinde si pentru ce vrei sa il ai.mie mi se pare cam mare pentru un buzunar, chiar si e, ma multumesc cu un Galaxy S2, dar nu pe deplin..telefonu asta e foarte sensibil.

| cristif a răspuns:

Evident ca tab2, Samsung a revolutionat piata tabletelor. Nu cred ca exista grad de comparatie intre cele doua.

| Conner a răspuns:

Samsung galaxy tabwinking

| teocica a răspuns:

Galaxy tab 2
am avut si Asus ala l-a scapat fratemiu si i s-a spart ecranu
ps la galaxy tab 2 nu
sper ca te-am ajutat

| Gabi20CM a răspuns:

Asus are camera foto mult superioara, quad core(dublu fata de Samsung). Daca stai bine cu bani ia Asus ii superioara tabletei facute de Samsung

| DustyMan a răspuns:

Samsung e cel mai bun la toate, Asus e varza la tot si la laptopuri, PC tablete

| MariusBM26 a răspuns:

Salut! Am achizitionat de curand Samsung Galaxy Tab 2 10.1 3G 16gb si sunt multumit de ea, ti-o recomand.(calitate/pret)

| kidutssu a răspuns:

Samsung galaxy tab 2 10.1