| XxXFBIXxX a întrebat:

.. eu am un sistem pus la calculator si cand pun muzica pe winamp se simte basul calumea, dar cand dau pe o muzica pe youtube sau oriunde pe internet nu se simte basul deloc. Ce pot sa fac ca sa se simta basul? funda+vot multumesc

Răspuns Câştigător
| soul2soull a răspuns:

Pei si nu ti se pare normal?

una este sa rulezi un fisier lossless sau un mp3 la peste 192 KBP/S

si alta este sa rulezi o conversie video sau audio de pe net

Incearca sa rulezi un fisier video de pe youtube HD la 720p sau 1080p sa vezi daca tot asa se aude

| XxXFBIXxX explică (pentru soul2soull):

Tot asa se aude dar am rezolvat problema. Era ceva de la cablurile de la sistem dar mersi oricum.

1 răspuns: