| TimmyRO a întrebat:

Folosesc Mozilla (ca browser) si youtube-ul imi merge foarte bine in HD, dar la unele video-uri parca s-ar schimba player-ul video acela de la youtube, adica arata si mai diferit unde dau sa schimb calitatea video-ului mai apare si ceva de viteza (x0.5,Normal,x2 etc.)si cand apare acest "player video" imi merge foarte greu chiar si la calitate de 480.
Ce pot face sa folosesc playerul video mai vechi (cel ce imi mergea bine in HD)?
Multumesc anticipat!
P.S.:Nu la toate video-urile imi apare acest player video diferit apare aleatoriu!

Răspuns Câştigător
| alexs99 a răspuns:

Pentru a folosi playerul video mai vechi trebuie sa reinstalezi Mozzila sau sa-ti iei alt browser.

5 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Incearca cu Google Chrome, poate ai noroc.

| Ione13 a răspuns:

Inseamna ca mozilla are ceva virus si acele videooclipuri declanseaza ceva.

| TimmyRO explică (pentru Ione13):

Si ce pot face sa-l repar?

| Ione13 a răspuns (pentru TimmyRO):

Pai instaleaza alta mozila cum ar fj opera chorne, internet network sau alt windows.

| Atat_Ady_1991 a răspuns:

Schimba-ti browseru cu chrome si observa diferenta