| Boru_Matei_1971 a întrebat:

as avea nevoie de ceva ajutor. Acest nou video player de la twitch imi face foarte mult lag dar sunt sigur ca nu e din cauza PC-ului fiindca am incercat inainte pe unul mai prost si mergea perfect. Cum as putea schimba la video playerul vechi sau ceva solutii pentru lag.

Răspuns Câştigător
| GeorgeHilgard a răspuns:

Defragmenteaza diskul.Start-Programe-Accesorii-Instrumente sistem-Defragmentare disk. Pobabil este prea performant Pc-ul pentru. joc.Mie mi s-a intamplat. Daca Pc-ul este mai performant cu 5-6 ani decat jocul, nu te mira!