| RyuuZaKi a întrebat:

Imi poate spune cineva daca se merita sa iau laptpul asta?

http://www.domo.ro/......0E5Z-S03RO

Daca puteti sa imi spuneti ce nu e bun la el.

Ms anticipat!

Răspuns Câştigător
| MihaiTT a răspuns:

Dpmv raportul pret calitate este OK, depinde insa la ce vrei sa-l folosesti.
Daca esti un simplu utilizator (te dai pe net, mai un mess, mai un fb, mai un youtube) este mai mult decat suficient insa daca faci proiecte in archicad sau prelucrezi in photoshop imagini de dimensiuni mari atunci nu este ceea ce ai nevoie.
Deasemenea din experienta mea iti pot spune ca partea proasta la samsunguri sunt balamalele si plasticul din carcasa care este unu de proasta calitate dar daca ai grija de el si nu-l transporti foarte mult prin genti iar acasa nu-l inchizi si deschizi de 5 ori pe zi, si aici ma refer la inchis efectiv (impachetat, pliat sau cum vrei tu) te va tine.
Un alt aspect ar fi monitorul care e de 15 inch deci e micut daca vrei sa te uiti la un film cu prietenul/prietena dar in acelasi timp si un avantaj ca stati mai apropiati happy
In rest caracteristicile tehnice legate de componente sunt OK

| RyuuZaKi explică (pentru MihaiTT):

Il vreau pentru jocuri dar ma gandesc ca daca e bun la jocuri e bun si pentru net cum ziceai tu mai sus happy, Btw thx!

2 răspunsuri:
| Ponce a răspuns:

Eu spun da, deoarece este un laptop foarte bun, are piese noi si cred ca iti va rule orice joc incepand din 1999 pana in 2300.