| culturistu a întrebat:

ma ajutati si pe mine cu ceva am comandat super masss gainer pe 4 iulie 2012 si azi am sunat si a zis ca coletul a ajuns la fan curier la agentie. intrebarea e daca tot il trimite de la firma nu mi-l aduce acasa. si daca mi-l aduce cat costa transportul findca cand l-am cumparat scria taxa curer rapid 12 lei adica ce inseamna? 12 lei sa mi-l aduca atata acasa sau 12 lei ca a trimis ei la Bucuresti pana aici

2 răspunsuri:
| Mihaela1964 a răspuns:

Cred ca inre timp ti-ai rezolvat dilema cu transportul si consideram intrebarea inchisa, figureaza pe lista celor fara raspuns.

| culturistu explică (pentru Mihaela1964):

Da mersi oricum eram la inceput si nu prea ma pricepeam cu comenzile