| Fotin_Catalin_1995 a întrebat:

Mi-am luat un computer nou, si mi-am bagat internetul de pe cel vechi pe asta.Am sunat la provider mi-au schimbat MAC-ul si cand am deschis PC-ul la 'Local Area Connection' la 'Speed' apare 10. 0Mbps si normal trebuia sa apara 100Mbps. Viteza maxima de descarcare acum este de 1 mb/sec iar inainte era de 10mb/sec.
Stiti cumva ce trebuie sa fac sa schimb pe 100Mbps?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da-i restart sau asteapta ca o sa se modifice singur

| Fotin_Catalin_1995 explică:

De modificat nu se modifica singura, si la restart nu se intampla nimic.
Acum trebuie sa intru la 'Configure'>'Advanced' si sa modific eu pe acolo ceva de fiecare data cand deschid pc-ul.