| Ardei87 a întrebat:

Pentru un incepator este buna o Alfa Romeo 159 cu motor de 1.7 sau 1.8 TDI? Nu vreau sa aud de Skoda Fabia, Golf 3 sau d-astea. Funda

1 răspuns:
| Danieladana964 a răspuns:

Pentru un incepator e ideala o masina ieftina care sa nu prinda mare viteza. in primul rand incepatorul distruge ambreiajul. intitdeauna, la orice masina, apoi. fiind incepator ar fi IDEAL sa nu aibe multi cai masina, ca sa nu omoare/sa se sinucida din inconstienta. deci, NU. nu e bun un alfa romeo.