| Deejay9051 a întrebat:

trojan gen 2 este ca un keylogger? adica poate inregistra toate datele cum face un keylogger? funda!

7 răspunsuri:
| SerafimHD a răspuns:

Trooian e virus distruge nu fura!

| Deejay9051 explică:

Se poate elimina cu norton anti-virus free trial?

| Deejay9051 explică:

Tocmai am adus laptopul de la schimbat de windows si mi-a gasit trojan gen 2 antivirusul norton si l-a sters, era in windows / krmsetup ceva de genu, am mai dat de 2 ori scanare si nu l-a mai gasit... se mai poate afla inca acolo?

| Deejay9051 explică:

Am reinstalat iar antivirusul si l-a gasit iar Xangryangryangryangryangryangry se numeste kmsemulator.exe ce sa fac?

| Deejay9051 explică:

I-am dat delete, s-a dus sau a ramas?

| Deejay9051 explică:

Am dat o scanare fara safe mode cu malware bytes si l-a gasit si l-a sters iar apoi am dat 3 scanari in safe mode si nu a mai gasit nimic iar azi dimineata inca o scanare in safe mode si nimic... big grin ce credeti? l-a ars?