| Pavell a întrebat:

Un prieten si-a schimbat permisul in Anglia (permis romanesc), acum are permis de Anglia si i-a mai adaugat niste categorii care nu le avea ( categorioa A si categoria fkpq care cred ca inseamna tr ), acum daca ar fi sa schimbe permisul inapoi pe Ro, ii adauga si categoriile respective? Sau nu sunt valabile in Ro? Pentru mai multe detalii intrebati-ma! DAU FUNDA!

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu ii va adauga nimic in Romania, daca vrea si alte categorii pe permisul romanesc, trebuie sa dea pentru ele examen, in Romania.

Cat priveste "fkpk" este doar un cod, nu categorie de permis auto!

https://www.thesun.co.uk/......ty-points/