| vasileion1996 a întrebat:

va rg sa imi spuneti si mie niste masti eficiente pentru a-mi albi si lumina tenul.Mentionez ca sunt putin brunet, ma puteti ajuta? Si de cate ri pe saptamana se aplica aceste masti si cat timp?

2 răspunsuri:
| Gabriel643 a răspuns:

Poti sa te dai cu miere combinata cu zeama de lamaie(mierea trebuie sa fie filtrata)si apoi o omonegizezi si te dai pe fata cu ea de 2 ori pe zi timp de 2 luni, dimineata si seara, aceasta iti catifeleaza tenul si ti-l lumineaza

| vasileion1996 explică (pentru Gabriel643):

CUm adica mierea trebuie sa fie filtrata?