| eusinimenialta a întrebat:

Salut tuturor....am o problema la care sper sa gasesc un raspuns cat mai rapid: am un telefon NOKIA E 72 aproape nou si il folosesc doar de vreo 2 luni si de ieri nu mai primesc niciun sms de la nimeni si in rest totul merge normal ce sa fac cu el? vreau cat mai multe raspunsuri si FUNDA la cel mai bunkisskisskiss

4 răspunsuri:
| rutanklan a răspuns:

Te-ai gandit ca poate nu ti-a mai trimis nimeni mesaj? Poate esti insuportabila.

| eusinimenialta explică (pentru rutanklan):

Haha ce nesimtiti mai sunteti...deci eu chiar nu glumesc deloc. daca am bagat cartela in alt telefon mi-au ajus sms dar daca bagam iar in asta si trebuia sa primesc cv sms nu ajunge si la expeditor ii apare ca mi-a trimis sms

| rutanklan a răspuns (pentru eusinimenialta):

Nici noi nu glumim...du-te cu telefonul la reprezentant ca e ceva din setari mai mult ca sigur. (si daca o sa iti spuna ca nu e nimic neinregula cu telefonul nu te uita la noi laughing))) )

| mihainet a răspuns:

Poi cum adica nu mai primesti nici un sms rolling on the floorrolling on the floor poate nu ti-a trimis nimeni sms-uri. Nu prea ai pus bine intrebarea.