| RobbyStefan1994 a întrebat:

Salut tuturor, eu sunt in clasa a VIII-a si as vrea sa dau la Filologie. Ce as putea sa ma fac dupa? La ce facultate m-as putea duce si in ce locuri de munca as avea de ales dupa ce termini filologia?
Merg la filologie deoarece nu vreau sa dau bacul la matematica, urasc materia asta. Sau daca nu ar fi o varianta buna filologia ati putea sa-mi recomandati un profil (fara pictura, muzica) unde nu se da bacul la matematica si ce as putea devenii pe urma. Multumesc.

1 răspuns:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
www.edu ro
După liceu nimic!
www.alegefacultatea.ro
Succes!
Pa, pa.