| stephsls a întrebat:

Salut! Unde as putea sa merg sa leg o carte? Am cartea in format pdf si as vrea sa o trag la xerox si sa ii pun coperta(nu e lucrare de licenta sau altceva oficial). Locuiesc in Cluj, daca stiti pe cineva aici. Daca nu si online ar fi super. Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| Ouaculapte a răspuns:

Nu stiu daca este in cluj dar stiu ca cei de la darkoprint pot face carti din pdf-uri

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

O spiralare la orice magazinaș de genul - vezi la mall

| Smolbean a răspuns:

Ez print in hasdeu! Cele mai bune preturi,, legare si copertare moca(cred ca pana in 300 de pagini.
Au si site

| Smolbean a răspuns (pentru Smolbean):

Ma refer la legare cu spirala si coperta de plastic tare