| Dexaa a întrebat:

Hey! Deci, am nevoie urgentă de cei mai pricepuţi într-ale tehnologiei. Pe mâine am de făcut dosar la latină, iar profa ne-a spus să ne tragem la xerox nişte lecţii din carte, iar eu cum sunt Einstein, a naibi` de bine mă înţeleg cu imprimanta, în acelaşi timp fiind şi xerox. Cum pot să trag la xerox nişte lecţii din carte? Fără idei : de a rupe foaia din carte, de a pune cartea mai ştiu eu unde, nu de alta, dar mai sunt şi genii cu idei din astea. Mulţumesc mult, funduliţaa nu va lipsi, logic!

2 răspunsuri:
| Dana211 a răspuns:

In afara de a pune cartea deschisa si tinuta cat mai lipita posibil pentru a se putea vedea atunci cand e scanata ( mai exact cum fac aia de la xerox-uri atunci cand iti copiaza o carte) nu poti face nimic

| paulica2003 a răspuns:

Pui cartea cu fata in jos cu o foaie dupa cu cealalta si le tragi la xerox pe foi diferite big grin daca nu-s tii poti merge la un xerox costa doar 20 30 bani foaia... aia sigur stiu sa traga bine si din carte SUCCES! sper sa iei nota buna