| icsbooy a întrebat:

Salut.unde pot da si eu sa pun la bet365 online un bilet cum se pune in oras? cotaXcotaXcotaX... Xsuma depusa? nu fiecare meci cu suma lui...dau funda care ma rezolva!

3 răspunsuri:
| Alexandru_Andreea_1992 a răspuns:

Cred ca asa este pe acel site, dar sunt si alte site-uri in care iti faci bilete cum spui tu

| AReaSoN a răspuns:

Iti faci biletul si dupa ce termini ai acolo jos "Optiunu Pariu Multiplu" si scrii la "1x" cu cat vrei biletul. Daca vrei doar sa pariezi asa poti sa bagi la casapariurilor, publicbet, stanleybet, skybet etc...