| HwsKi a întrebat:

Salut va rog ajutati-ma cand aveam un windows 7 daca cineva imi trimetea ceva mi se deschidea google chrome dar cand mi-am schimbat windowsul 7 tot in 7 mi se deschide internet explorer

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Seteaza browserul implicit google chrome sau ce browser vrei tu sa se deschida.

| HwsKi explică (pentru anonim_4396):

Cum

| anonim_4396 a răspuns (pentru HwsKi):

Intri in google chrome si ar trebui sa te intrebe daca vrei sa setezi google chrome ca pagina implicita.Dai ok sau da cum este acolo si cred ca se rezolva.

| HwsKi explică (pentru anonim_4396):

Multumesc mult