| De1TA a întrebat:

Vreau sa va spun ca am trecut in clasa a IX-a la profilul mate-info si as dori sa intru la clasa de intensiv informatica. Am aflat ca va trebui sa ma examineze inainte sa intru in acea clasa si daca ma v-a aproba. Stiti cumva la ce o sa ma examineze si daca imi puteti da un model de test de examinare? Mersi.

Răspuns Câştigător
| 1aprilie a răspuns:

Salut vei da un test scris.Nu vei da nimic din informatica.O sa ti se dea niste exercitii de logica cum se dau la concursul acela "Canguru" daca il stii nu o sa fie greu si eu trebuie sa-l dau.

1 răspuns:
| De1TA explică:

Nu stiu nimeni? sad