| winnie98 a întrebat:

Vreau si eu sa stiu daca pentru inscrierea la Evaluarea Nationala imi fac dosar si daca da ce ar trebui sa contina acest dosar.
*Nu stiu daca am pus bine categoria! happy

Răspuns Câştigător
| veveritacafenie a răspuns:

Pai dosarul ti-l face de la scoala adica cel putin mie (noua) ne-a cerut diriga buletin si dosarele le face doamna secretarawinking
funda? :*

1 răspuns:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Dar dirigentele tau, ce naiba pazeste de nu v-a spus? Daca el nu va spune, du-te si tu la Secretariat si intreaba acolo ce acte iti trebuie. Oricum, nu e nevoie de dosar propriu-zis ci doar de niste còpii dupa ceva acte. Abia cand te inscrii la liceu, iti va trebui un dosar.