| onlym3 a întrebat:

Salutare,

Am internet de la rds si as vrea sa reziliez contractul, cat poate sa dureze acest lucru?
Au trecut mai mult de 24 luni de cand am incheiat acel contract si in acest timp nu am facut nici o modificare si am doar internetul de la ei.

1 răspuns:
| Xela90 a răspuns:

Mai degraba te duci la ei sa faci treaba asta, sa le spui personal, daca ai sunat la ei sau ai facut online mesaj cum ai facut tu, nu faci nimic asa, du-te la ei si stai pe capu lor, nu astepta acasa ca femeile gravide. tu iti dai seama 24 luni inseamna ca nu ai facut nimic, du-te si tu cu cineva ca faci mai repede asa.