| Profetu a întrebat:

Salutare am o problema cu pc-u! Am luat cv virusi cred... instalez un program/joc si dupa restart nu mai merge programu/jocu si trebuie sa il reinstalez iar.Am dat scan cu Malwarebytes mi-a gasit cv si dupa ce dau sa le sterg imi cere restart dau restart si daca dau iar scan tot alea imi gaseste. Inca cv am sters tot de pe hard era gol golut si tot imi face asta. Ce sfat imi dati?

Răspuns Câştigător
| MGBV11 a răspuns:

Reinstalare Windows formatare toate HDD-urile.Malwarebytes e un program slab recomand Kaspersky Bittdefender sau Avast.

| Profetu explică (pentru MGBV11):

Pai am formatat toate HDD-urile. Da degeaba...

| MGBV11 a răspuns (pentru Profetu):

Te mai pot ajuta doar remote. mi_hi_2009@yahoo.com

4 răspunsuri:
| Alien a răspuns:

Iti apare un ecran albastru?