| Spike189 a întrebat:

Salutare, as dori sa termin liceul, clasele XI si XII la seral / frecventa redusa in Bucuresti, dar voiam sa aflu daca se pot face cei 2 ani liceali intr-un singur an. Am auzit ca se poate, doar ca nu am gasit nicaieri pe internet detalii, stie cineva ceva?
Multumesc.

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

DA, se poate - evident, în cazuri SPECIALE!
Vezi detalii în răspunsul dat de @Ioandelasal la linkul :
http://www.tpu.ro/......a-da-care/

ATENŢIE : la seral & frecvenţă redusă faci 13 clase ( deci, cu una mai mult decât la zi )!

Toate cele bune!

| nnesuferitu a răspuns:

Iuliu Maniu...
-FF ( fără frecvență )
-FR ( frecvență redusă )
-PROFIL ( mecanică, electrică, vopsitorie, tinichigerie auto )