| MadaSS a întrebat:

As putea sa dau o comanda prin curier rapid daca nu am 18 ani, plata fiind ramburs? Daca arat buletinul si semnez pot lua pachetul? Sau trebuie sa am neaparta peste 18 ani?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. poti lua pachetul si daca nu ai 18 ani. doar nu te legitimeaza ca sa iti dea pachetul. stai fara grija.

| RefinedStrings a răspuns:

Da. Nu conteaza ce varsta ai. In general nici nu ti se cere buletinul. Dar sa il ai la tine.

| Adelin89 a răspuns:

Cred ca da, poti chiar daca ai mai putin de 18, dar sa ai buletinul la tine...Si banii laughing

| mathew2002 a răspuns:

Nu te intreaba nimeni ce varsta ai, atunci cand dai comanda de pe net. Si cand primesti pachetul, daca le dai banii, nu ii intereseaza, poti sa ai si 5 ani tongue

| AlexCraescu a răspuns:

Nu cred ca ar fi o problema. Doar sa suni la relatii cu clientii si sa intrebi daca ei iti vor face vreuna. Ma indoiesc, totusi.