| Naaughty a întrebat:

Salutare!
Mi-am pus acum timeline pe facebook, dar nu-mi place, asa ca as dori sa am pagina de profil ca inainte. Cum fac?

Răspuns Câştigător
| CrissuCristina a răspuns:

Tutorial dezactivare Timeline
1. Mergeţi pe site-ul Timelineremove
2. Descărcaţi extensia pentru browserul vostru. Va fi detectat automat şi veţi recunoaşte cu uşurinţă ce trebuie descărcat.
3. Instalaţi extensia după care puteţi intra pe Facebook şi veţi avea vechiul profil.
Extensia este instalată şi va apărea în colţul dreapta sus al browserului. De acolo puteţi activa sau dezactiva Timeline-ul.
Extensia este valabilă decamdată doar pentru Firefox şi Chrome.

2 răspunsuri:
| MrAngelus a răspuns:

Cronologia de pe Facebook, nu poate fi scoasa. Peste cateva luni, fiecare profil va avea cronologie, este o chestie obligatorie si permanenta!

Sper ca te-am ajutatwinking.

| NuStiuNimicNiciodata a răspuns:

Din pacate, nu il mai poti schimba