| eweu a întrebat:

Pentru cei care au coroane metalo ceramice:cat va costat toata afacerea? De exemplu eu pe langa pretul de 450 lei cerut de stomatolog la o masea am platit in plus inca 270 lei pentru ceva lucrari de pregatire a maselei pentru coroana. poate nu ma exprim bine, vreau doar sa stiti ca aveam o masea cariata pe care doamna dentist a polizato si a infundato dupa care a polizato iar si dupa vreo 4 programari am ramas cu ceva numit "pivot" si cu 270 lei platiti, am mai mers inca de doua ori dupa care, a treia oara a pus ceramica si am platit inca 450 lei Bilant total:720 lei, 7 vizite la cabinet, o masea

A fost ceva normal sau a fost teapa? Nu am avut puroi sau probleme la gingie iar pretul afisat pe usa cabinetului pentru asemenea coroana era de 450 lei

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

A fost foarte normal. Eu pentru aceeasi problema, la doua masele, am platit 2000 de lei. Si stomatologul meu este foarte cinstit si bun. Pretul era si la el afisat pentru coronite, asa cum era si pretul afisat pentru fiecare din manevrele anterioare