| blackmesa a întrebat:

Salutare!
Pentru cei priceputi la telefoane.Am un Lg ks360 si de ceva timp, cand apelez nu se mai aude difuzorul sunand/vorbind ci doar daca dau pe interfon.Nu l-am scapat si nu a avut contact cu zapada sau apa. Daca stiti cumva cauza va rog sa-mi spuneti si daca se mai poate face ceva.

Răspuns Câştigător
| Stef_3025 a răspuns:

De obicei el se arde sau se strica fara sa ii faci nimic, ori poate fi softul... daca pati sa il desfaci si sa il cureti, poate merge, insa nu garantez... eu am avut un Nokia si am avut aceiasi problema si l-am dus la un service. Baftahappy