| Poe a întrebat:

Am incercat sa imi reinstalez windows-ul cu cd.Acum am Windows 7 iar eu vreau sa instalez XP, dar cand bag CD de la windows XP, dau click pe setup si imi apare asta : http://s9.postimg.org/dfhdm9fn3/Capture.jpg Va rog mult spuneti-mi ce trebuie sa fac, ca vreau neaparat sa reinstalez windows-ul, dau FUNDA, si e cat mai urgent!

2 răspunsuri:
| CorNNeL a răspuns:

Pai 1: Pc-ul tau nu poate sa suporte windows xp 2: Windows-ul nu este bun. Eo te sfatuiesc sa lasi windows 7 penturu ca ex este printre cele mai vech Windowsuri intelegi si o sa mearga greu ca nu mai e in floarea vieti laughing, windows xp/vista sunt cele mai proaste incepe de acuma sa mearga greu sa cada netu chesti! Lasati windows 7 sau daca vrei bagati windows 8 e cel mai bine.

| Poe explică:

Am uitat sa mentionez ca NU merge sa dau click pe "Install Windows XP"