| Poe a întrebat:

Am primit de la "Mos Craciun" un Samsung GT S-3572 Duos.Problema e ca nu imi citeste cardul, am incercat mai multe carduri da degeaba. VA rog spunet-imi ce sa fac sa imi citeasca cardul. DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| FilipRo a răspuns:

Pai ori cardul nu e original sau depinde si de memoria lui deoarece nu poate sa suporte chiar un car foarte mare la memorie dar nici unul dala mic la memorie

4 răspunsuri:
| TheStory a răspuns:

Cerei socoteala mosului.

| Poe explică (pentru TheStory):

Frate, daca nu stiti sa dati un raspuns, nu mai intrati si raspundeti aiurea...

| michael5813 a răspuns:

Sa-l dai inapoi lui... Mos Craciun...

| Poe explică (pentru michael5813):

Daca taceai filozof ramaneai...