| KaPy2 a întrebat:

Care ma ajuta si pe mine cu rezolvarea unei probleme straight face
Deci intru pe facebook si scriu unde-i persoane Salut si in loc de salut apare un link ...am dat click pe acel link de al alta persoana oh go on, stiti ceva ce pot face?, dau funda si un sincer multumesc!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa stergi istoricul browser-ului. La mine a facut aproape tipic, numai ca trimitea numele unei alte persoane... :\

| KaPy2 explică (pentru anonim_4396):

Am rezolvat am dat scan cu malware la partitia C si nu mai dau linkuri la lume! oricum mersi Komykomery!

| anonim_4396 a răspuns (pentru KaPy2):

Ma bucur!